Bursa Cam Filim

Cam renklendirme, arabaları için bir miktar mahremiyet ve koruma duygusu seven insanlar arasında yaygın bir araba yükseltmesidir. Cam filmi yalnızca araçlar için değil bunun yanı sıra ticari ve konut camları için de makuldur. Renk tonu çoğu pencere türü için bir seçenek olmasından, sahip olunması gereken yaygın bir yükseltmedir. “Pencerelerimi renklendirmeli miyim?” Diye sorabilirsiniz. Bu, sahip olabileceğiniz türden bir soru. Kendin Yap pencere renk tonuna mı razı olmalısın yoksa profesyonel bir pencere renklendirici mi tutmalısın? Daha önce tecrübesiniz varsa, DIY opsiyonuni tercih edebilirsiniz. Ancak sürecin nasıl işlediğine dair bir fikriniz yoksa profesyonel bir renklendirme hizmeti sağlayıcısına danışmanız en iyisi olacaktır.

Ek olarak, bursa cam film bütçeniz doğru kararı vermenizde size rehberlik etmelidir. Pencere renklendirme, en iyi sonuçlar için beceri ve sabır gerektirir. Eğer buna sahip değilseniz, daha güvenilir ve inandırıcı sonuçlar için bir uzmanın hizmetlerine güvenmelisiniz. Pencerelerinizi ve neyin yasal olduğunu biliyorlar. Bir profesyonel, yetki alanınızdaki renklendirme yasalarını anlar.

Pencere Tonunu Kendiniz Yüklemek
DIY pencere renklendirme buna dşayet mi? Tint, gizliliğinizi artırmanıza ve yaz aylarında evinizi, arabanızı ya da ofis alanınızı serin tutmanıza yardım eder. Ayrıca mülkünüzün estetik yönünü iyileştirir ve sizi güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Kurulum sürecini iyi anlıyorsanız ve diğerlarından öğrendiklerinizi takip edebiliyorsanız. Bunu kendi başına yapabilirsin. Deneyim seviyenize bağlı olarak, hızlı sonuç arıyorsanız çok fazla zaman almayacak ucuz bir projedir. DIY, diğer araba ve ev camı iyileştirme projeleri için kullanabileceğiniz paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Peki, “Araba camımı kendim mi renklendirmeliyim?” diye merak ediyorsanız. Kollarınızı sıvamakta, doğru araçları almakta ve pencerelerinizi yükseltmek için renk tonlarında ne kadar emin olduğunuzu kendinize problem.

DIY’nin Artıları
Ekonomik
Kendiniz yapmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklar 1) kitler, 2) beceri ve 3) zamandır. Daha iyi sonuçlar ve verimlilik için kendinize kaliteli renk tonu ürünleri edinin. Bütçenize uyan renk tonunu satın alın, yalnız bulduğunuz ucuz bodrum renk tonunu satın almayın. Birinci sınıf bir renk tonundan alacağınız toplam dşayet, ucuz bir renk tonundan alacağınız değerden daha ağır basacaktır. İşte en iyi renk tonunu seçmek için bazı ipuçları .

Uygun
Sizin için İdeal olan zamanda pencerelerinizi renklendirebilirsiniz. Bir garaja ya da gölgeli bir yere erişiminiz olduğu sürece, istediğiniz zaman halledebilirsiniz.

Kendine Güven, Eğlence ve Aile Bağları
Hepimizin evde ve sosyal mesafede kalmamız gereken mevcut durumumuzda, kendin yap projelerini tamamlamak, ailenizle bağ kurmanın güvenilir ve keyifli bir yolu olabilir. Kendine güvenmek, başkasıyle konuşmak zorunda kalmadan işi bitirmene yardımcı olabilir. Kendiniz yaptığınızda ve doğru yaptığınızda, bir başarı duygusu hissedersiniz. Kendinize güveninizi artıran ve çocuklarınızın pencere rengi ile ilgili bilgi edinmelerinin keyifli bir yolu olan, elde edebileceğiniz sonuçlardan gurur duyacaksınız.

DIY Eksileri
İşleri kendi başınıza yapmanın dezüstünlükleri olabilir. Aşağıda, DIY opsiyonuni seçmenin eksilerinin bir listesi bulunmaktadır.

Bu zorlu bir görevdir.
Bir profesyonelin alacağı sonuçların benzerini elde etmek zaman alıcı ve zor olabilir. İnsanlar en uygun sonuçlara ulaşmak için gereken uzmanlık düzeyinden yoksun olabilir. Prosedür, detaylara dikkat edilmesini ve bir ısı tabancası ve sıyırıcının nasıl kullanılacağını bilmeyi gerektirir. Tüm araçları nasıl kullanacağınızı ve filmi nasıl kullanacağınızı anlamanız gerekir. Tint filmi doğru kesilmeli ve lüzumsuz hava kabarcığı bırakmadan uygulanmalıdır.

Elverişsiz çalışma alanı.
Pencere renklendirme, yeteri kadar büyük, toz ve dağınıklıktan uzak bir çalışma ortamı gerektirir. Aydınlatma önemlidir. Çok fazla sahip olamazsın. Yani direkt olarak güneşte yapıyorsanız, istenen sonuçları elde edemezsiniz. Garajınız ya da park yeriniz çok karanlıksa, filmi doğru biçimde uygulamak imkânsız olacaktır.

Yasal problemler.
Farklı eyaletlerin araba modifikasyonlarını yöneten farklı kuralları vardır. Devlet tarafından hangi renk tonunun yasal olduğunu görün . Çoğu araç sahibi, eyaletlerinde katı cam renklendirme yasalarına uymaları gerektiğini bilmiyor ya da gözden kaçırıyor. Yerel yönetimin belirlediği kurallara ve DMW’ye uymamak, cüzdanınızda kolluk kuvvetleri tarafından büyük bir delik açabilecek ağır para cezaları çekebilir. Renk tonu satın almadan önce eyaletinizdeki bütün pencereleriniz için yasal yüzdenin ne olduğunu bildiğinizden emin olun. Yasal pencere muamelesine bağlı kalmadığınız için yasanın yanlış tarafında olmak istemezsiniz.

Profesyonel Bir Pencere Tinterine Gitmek
Profesyonel bir pencere renk tonu yükleme tonuna sahip olmanın çoğu yararı vardır . Arzu edilen sonuçlara ulaşmak, paranızın karşılığını almak ve içinizin rahat etmesini istiyorsanız, bir profesyonelin cam boyama becerilerine güvenin. Profesyonel kurulum yoluna gitmenin bazı üstünlük ve dezüstünlüklerinı kontrol edelim.

Profesyonel Pencere Renklendirmenin Artıları
Deneyimli teknisyenler.
Profesyonel renklendiriciler, işi çabucak halletmek için gerekli araçlara ve deneyime sahip olacaktır. Kaydırıcı solüsyon, tüy bırakmayan temizlik bezi, jilet, sıyırıcı bıçak, uygulama sileceği, ısı tabancası ve makul beceriler gibi araçlara sahip olacaklar. Sonuç büyük ihtimalle kendi başınıza yapabileceğinizden daha iyi olacaktır.

Pencere renklendirme garantileri ve garantileri.
İyi iş yapan saygın bir mağaza, profesyonel bir kurulumu garanti eder. Renk tonu uygulandıktan hemen sonra ya da birkaç gün, hafta, aylar sonra renk tonuy ile ilgili problemler varsa, renk tonu mağazanız probleminuzu inceleyebilir. % 100 memnun olduğunuzdan emin olmak için dönemlerinı ve paralarını alacaklar. Rayno gibi ömür boyu garantili kaliteli bir cam filmi kullanırlarsa, renk tonunun herhangi bir nedenle başarısız olması halinde sigorta kapsamında olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Renklendirme yasalarını ve düzenlemelerini bilirler.
Renk tonu yasaları kafa karıştırıcı olabilir zira her eyalet farklıdır. Bir renk tonu dükkanı, ne tür filmlerin kullanılacağı ve cam filminiz için geçerli yasalar konusu ile ilgili deneyime sahip olacaktır. Eyaletinizdeki ve belediyenizdeki kurallara ve düzenlemelere uymak, polislerin sizi koyu renk tonları için durdurmasını engellemeye yardımcı olacaktır. Karanlık pencereler hem sürücü hem de yayalar için bir güvenlik tehlikesidir, bu nedenden dolayı eyalet hükümetleri ve polis memlinkarı koyu renk tonu konusu ile ilgili katı olabilir.

MKBROTHER 50% VLT 24" in x 10' Ft (24in x 120in) Heat & UV Block Professional Window Tint Adhesive Film Auto Car

Profesyonel Renklendirmenin Eksileri
deneyimsizlik
Arabanız sektörde yeni olan çaylaklarla sonuçlanabilir. Bazıları cam filmini doğru biçimde kurmak için gereken deneyimden yoksun olabilir. Her zaman internet sitelerini kontrol edin ve müşteri yorumlarını okuyun. Her renklendiricinin tecrübeli bir profesyonel olduğunu varsaymayın. Güvenli tarafta kalmak için kusursuz bir üne sahip bir kurulumcu seçin.

Maliyet
Kaliteli bir iş daha yüksek bir fiyat gerektirebilir. Bir servis sağlayıcıdan en iyiyi almayı bekliyorsanız, daha yüksek bir maliyete hazır olmalısınız. Profesyonellerin ek yükleri vardır. Gelişmiş araçlar kullanırlar ve bunları kullanma becerilerine sahiptirler. Kendin yap renklendirme projeleri çok daha ucuzdur, zira işçiliği dış kaynak kullanmak ya da genel giderlere harcamak zorunda kalmazsınız.

Kalite
Farklı mağazalar, değişen renk tonu markalarıyla çalışır. Bir müşteri olarak, arabanıza uyguladıkları renk tonu üzerinde hiçbir denetiminüz yoktur. Kaliteli bir renk tonu önemlidir. Bu yüzden istediğiniz rengi taşıyan bir mağaza aramalısınız. Size yakın bir Rayno renk tonu dükkanı bulmak için bayi bulucumuzu kullanın.

Saygın Bir Renk Tonu Dükkanı Nerede Bulunur?
Profesyonel kurulum sunan mağazayı tam anlamıyla saptamak için bayi bulucumuzu kullanın . Her bayi farklı Rayno ürünleri taşır, bu nedenden dolayı aradığınız özel cam filmini sunan bayiye gittiğinizden emin olun. Yüksek kaliteli, gelişmiş bir cam filmi için Solar Cam Film Phantom Serisi filmimize bakın. Bu, nano karbon-seramik teknolojimizle üretilen birinci sınıf renk tonumuzdur. Daha makul fiyatlı bir alternatif için MonoCarbon’a bir göz atın . Bu, ilk kez araba sahipleri ya da araba yükseltmeleriyle bankayı kırmak istemeyen insanlar için kusursuz olan karbon bazlı filmimiz. Eviniz ya da işiniz için renk tonu istiyorsanız, mimari film serilerimize bir göz atın. Size en yakın Solar bayisini bulmak için buraya tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s